Vezi unitate de control / relee/senzori pentru masina ta:

ERA senzor,temperatura lichid de racire 330082

  • Producator: ERA
  • Cod piesa: 330082
  • Disponibilitate: In stoc

27 RON TVA inclus


pentru numar articol 330082
Producator Cod OEM
LADA 2101-3808-600
FIAT 4067872
FIAT 4108672
FIAT 4276954
FIAT 4349082
FIAT 4407984
FIAT 4409505
FIAT 4414600
FIAT 4448131
FIAT 60813687
FIAT 7588802
FIAT 7588882
# Producator Imagine Cod piesa Titlu Pret
1 ERA senzor,temperatura lichid de racire 330082 senzor,temperatura lichid de racire 27 RON
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 ALFA ROMEO 156 (932) 1.9 JTD (932B2) motor diesel 1997 2000 77 105 diesel
2 ALFA ROMEO 156 (932) 2.4 JTD (932B1) motor diesel 1997 2003 100 136 diesel
3 ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.9 JTD (932B2) motor diesel 2000 2000 77 105 diesel
4 ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.4 JTD (932B1) motor diesel 2000 2003 100 136 diesel
5 FIAT 124 (124_) 1200 (TA) motor pe benzina 1966 1973 44 60 benzina
6 FIAT 124 (124_) 1400 motor pe benzina 1968 1972 51 70 benzina
7 FIAT 124 (124_) 1600 motor pe benzina 1973 1975 70 95 benzina
8 FIAT 124 Familiare (124_) 1200 motor pe benzina 1967 1973 44 60 benzina
9 FIAT ALBEA (178_) 1.2 motor pe benzina 1998 2009 54 73 benzina
10 FIAT ALBEA (178_) 1.2 motor pe benzina 2001 2009 44 60 benzina
11 FIAT ALBEA (178_) 1.4 motor pe benzina 1996 2009 51 69 benzina
12 FIAT ALBEA (178_) 1.4 CAT motor pe benzina 1996 2009 51 69 benzina
13 FIAT ALBEA (178_) 1.6 motor pe benzina 2000 2009 76 103 benzina
14 FIAT ALBEA (178_) 1.6 16V motor pe benzina 1998 2009 78 106 benzina
15 FIAT BARCHETTA (183) 1.8 16V motor pe benzina 1995 2005 96 130 benzina

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Parteneri

ATE